Гроздобер Брод Постери Совршенство во Стил 8оз Виски Колба од Нерѓосувачки Челик со Бесплатна Инка Д-007

Гроздобер Брод Постери Совршенство во Стил 8оз Виски Колба од Нерѓосувачки Челик со Бесплатна Инка Д-007

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Нова Колба За Колкови Од Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Со Соодветна Инка. Користете го лесен за носење и земете го омиленото вино со вас каде и да одите. Мазниот дизајн на површината ја прави колбата со алкохол не ја повредувајте раката во несреќа. Изработен од издржлив материјал од нерѓосувачки челик.оваа колба за алкохол на колкот е идеална за носење на вашето омилено вино,како виски,вотка и така натаму.Повеќенаменски, Патувања,риболов, диви итн. Шише Метерјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрена. СОДРЖИНА : 1 ЕЕЗ 8оз виски колба од нерѓосувачки челик 1 Еез Инка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата