Гроздобер ретро метален лимен знак живот Јас кратко го правам тоа слатка смешна Библија велејќи метални знаци инспиративни цитати виси знак wallид уметност куќа куќ

Гроздобер ретро метален лимен знак живот Јас кратко го правам тоа слатка смешна Библија велејќи метални знаци инспиративни цитати

Достапно за вашата нарачка
DEN 173.92
Залиха:

Изработено е од калај или алуминиум како материјал и нема да 'рѓа. Моделот на позадината усвојува ретро излитена дизајн, изгледа многу уникатно, погодно за украсување на фармата, или како подарок за пријателите и семејството. Големината е 20 × 30 см, а прилагодените големини се поддржани (ве молиме наведете прилагодени барања во рок од 24 часа). Текстот и употребата на чиста технологија за печатење го прават списокот поубав и практичен. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ме. Изработено е од калај или алуминиум како материјал и нема да 'рѓа. Моделот на позадината усвојува ретро излитена дизајн, изгледа многу уникатно, погодно за украсување на фармата, или како подарок за пријателите и семејството. Големината е 20 × 30 см, а прилагодените големини се поддржани (ве молиме наведете прилагодени барања во рок од 24 часа). Текстот и употребата на чиста технологија за печатење го прават списокот поубав и практичен. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ме. Овој старомоден ретро, ​​земја, гроздобер и модерен знак за виси од дрво во стил ќе ја направи вашата домашна декорација поуникатна. Тој е погоден за едноставна, ретро, ​​англиска земја, француска, океанска и токаска декорација на домот. Домот е полн со виталност и бои, и изгледа полн со нови идеи за украсување. Во исто време, можете да го дадете и како подарок на вашите пријатели, мама, тато, син, ќерка за домаќинство за нови куќи. На Божиќ, Денот на благодарноста, Ноќта на вештерките и Новата година, исто така може да биде многу посебен обичен подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата