Гроздобер стар 5 компјутер. Алатка за старо железо со столар за шрафцигер. Собирање

Гроздобер стар 5 компјутер. Алатка за старо железо со столар за шрафцигер. Собирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

1. Купете над предмети Прво прочитајте ги овие поени. 2. Фотографиите се сопствено дефинирање на предметот. 3. Погледнете фотографии за повеќе детали и вистинска состојба. 4. Враќањето е изречено во рок од 14 дена. 5. Враќање изложи само на овие случаи - оштетување на артикалот, скршена ставка и промена на предметот. Стариот гроздобер шрафцигер столар за стари рачни алатки што може да се соберат 5 парчиња добро за собирање. Богата Путина. Рустикален. Месинг работа 5 алатка. Добра за собирање. Некои дрво се креваат. Побарајте повеќе детали и вистинска состојба. Сликата се своја дефиниција. (Ве молиме, внимателно поминете низ сликите и деталите за да избегнете какви било спорови по купувањето, бидејќи состојбата, големината и бојата може да се разликуваат) Матил е дрво .Брас. Големина на железо Big One = 28 x 3,5 x 3,5 cm приближно (3) и мали = 11,5 x 2 x 4 cm приближно (1) скала Guniya = 25 x 15 x 1,5 см приближно (10 '' x 6 '' инчи) Wight = 570 грам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата