GSDNV 10pcs деца преносна продавница кука палто хотелска облека за закачалка домашна организатор алатка деца анти -лизгање цврсто влажно суво дете бебе бебе

GSDNV 10pcs деца преносна продавница кука палто хотелска облека за закачалка домашна организатор алатка деца анти -лизгање цврсто

Достапно за вашата нарачка
DEN 1590.40
Залиха:

*Влажна и сува употреба, закачалка за деца кои не се лизгаат. *Облека за бебиња виси на полицата. *Погодно за продавници за облека, семејства. * Максимизирајте го просторот и поедноставете ја организацијата. *Едноставен стил на дизајн. Опис : *100% сосема нов и висок квалитет!*Влажна и сува употреба, закачалка за деца што не се лизга. Спецификација : Материјал : ПластичнаКолор : бела, црвена, жолта, виолетова, зелена, блуз (приближно) : 27 * 15 * 2,7 cmage : Childrenthe пакетот вклучува : 10 парчиња/сет x Hangernote : 1. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата.2. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-2 см. Постојат мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка предизвикана од леснотија, се надевам дека можете да разберете.

Кон својствата

material:
plastic
Color:
white, red, yellow, purple, green, blue
Size (approximately):
27 * 15 * 2.7 cm
Age:
children
The package includes:
10pcs/set x hanger:
note:
1. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture.:
2. Due to manual measurement, please allow 1-2 cm difference.:
There Are Slight Difference Between The Picture and The Real Item Caused by Lightness, Hope You Can Understand :

Најдобри предлози во категоријата