ГУФИ Куче Храна Сад Миленичиња Слоу Фуд Сад Од Нерѓосувачки Челик Сад За Миленичиња

ГУФИ Куче Храна Сад Миленичиња Слоу Фуд Сад Од Нерѓосувачки Челик Сад За Миленичиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 723.20
Залиха:

гумената основа ги штити подовите и спречува лизгање на чиниите додека вашето домашно милениче јаде машина за миење садови-безбедна за лесно чистење. Забавните чинии го прават хранењето на вашето куче забавно. Лесен за употреба и чистење. Нема да гледате душеци или неред во собата. Дизајнот на лавиринтот може ефикасно да го забави јадењето миленичиња. GOOFFYUnit тежина 0,27 kgmaterial Нерѓосувачки челикприменливо милениче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата