Гума ролна, силикон, ширина на гума 24 во, гума должина 15 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка

Гума ролна, силикон, ширина на гума 24 во, гума должина 15 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена/портокалова боја со мазна завршница. Издржливост : Овој материјал ќе остане силен и издржлив на температурата на температурата од -60 ° F до 400 ° F. Повеќенаменски : Нашата силиконска гума има одлични својства за стареење на времето. Разновидни апликации : Нашите силиконски листови се специјално дизајнирани да имаат одличен отпор на екстремни високи и ниски температури, како и оксидација на високи нивоа на изложеност на озон. Идеално за употреба во О-прстени, радијатор и автомобилски црева за греење, компјутерски тастатури, контактни душеци и заптивки на прозорецот и вратите. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гумен лист. Гумен лист. Гума ролна, силикон, ширина на гума 24 во, гума должина 15 стапки, гума дебелина 1/4 во, 60А, леплива поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата