Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 36 во, гума должина 36 во, гума дебелина 1/4 во, 40А, обична поддршка

Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 36 во, гума должина 36 во, гума дебелина 1/4 во, 40А, обична поддршка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Оваа економска гума опфаќа широк спектар на апликации. Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови. Тој е цврст црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина. Оваа економска гума опфаќа широк спектар на апликации. Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 36 во, гума должина 36 во, гумена дебелина 1/4 во, 40А, обична поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата