Гурмански Дизни Карактер Мулти-Прстен Плус

Гурмански Дизни Карактер Мулти-Прстен Плус

Достапно за вашата нарачка
DEN 356.00
Залиха:

Повеќекратен додаток за паметни телефони што може да се користи едноставно со брусење во кутија за паметни телефони. Поминете го прстот низ прстенот за да го подобрите стисокот на телефонот и да спречите негово паѓање. Може да се користи за различни намени, како што е рачно носење на прстенот или прицврстување на вашата торба или јамка за појас. Ремените можат да бидат прикачени. Овој производ се препорачува да се користи заедно со кутија за паметни телефони со ширина од 0,4 до 0,6 инчи (10 до 15 мм). Забележете дека кога користите во други случаи освен препорачаните димензии, производот може лесно да се отстрани од портата за полнење. Повеќекратен додаток за паметни телефони што може да се користи едноставно со брусење во кутија за паметни телефони. Поминете го прстот низ прстенот за да ја подобрите способноста да го држите телефонот и да спречите да испадне. Може да се користи за различни намени, како што е рачно носење на прстенот или прицврстување на вашата торба или јамка за појас. Ремените можат да бидат прикачени. Овој производ се препорачува да се користи заедно со кутија за паметни телефони со ширина од 0,4 до 0,6 инчи (10 до 15 мм). Забележете дека кога користите во други случаи освен препорачаните димензии, производот може лесно да се отстрани од портата за полнење. Бојата на вистинскиот производ може малку да се разликува од производот во зависност од поставките на вашиот монитор, осветлување во просторијата. Поради различни околности, дизајнот и спецификациите може да се променат без претходно известување. - Дизни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата