Gusseted 2 милји за рески полиња, 6 x 2 x 9 , чисти, 1000/case

Gusseted 2 милји за рески полиња, 6 x 2 x 9 , чисти, 1000/case

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

За запечатување, излупете ја лентата и преклопете. Направено од полиетиленски филм. За запечатување, излупете ја лентата и преклопете. Направено од полиетиленски филм. 6 x 2 x 9 " - 2 милји затегнати поли полиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата