GVI GV-VMDC 0,25-инчен варифокален купол камера

GVI GV-VMDC 0,25-инчен варифокален купол камера

Достапно за вашата нарачка
DEN 847.84
Залиха:

1/4 инчен боја CCD. Стандардна камера за мини куполи во затворен простор. 4мм - 9мм вари -фокални леќи. 380 Резолуција на ТВ линии. 1 осветлување во боја на луксуз. 1/4 инчен боја CCD. Стандардна камера за мини куполи во затворен простор. 4мм - 9мм вари -фокални леќи. 380 Резолуција на ТВ линии. 1 осветлување во боја на луксуз. 1/4 "Камера за варифокална купола.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата