Гзихоср Зелена Симпатична Аниме Врвка Ранец За Девојки Жени Водоотпорна Теретана Торба За Патување На Јога На Плажа

Гзихоср Зелена Симпатична Аниме Врвка Ранец За Девојки Жени Водоотпорна Теретана Торба За Патување На Јога На Плажа

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

ГОЛЕМИНА може да се преклопи компактно и не зазема простор, многу удобен и практичен за носење. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН на ВРВКА за ВЛЕЧЕЊЕ : со врвки за влечење доаѓа со прилагодлива врвка за да можете да ја прилагодите на совршената должина за ваша најголема удобност. Лесен за употреба, само повлечете ги двата краја на јажето за да се отворат и затегнете го за да го затворите џебот. ПРИМЕНЛИВО : совршено е за теретана, спорт, јога, танц, патување, рачно, кампување, училиште, пешачење и многу повеќе. СОВРШЕН ПОДАРОК : идеален е за шопинг, патување, спорт, јога, пливање, роденденски подароци или празнични подароци. Џеб со голем Капацитет доволно голем за да носи пар чевли, шишиња, книги итн.Водоотпорноправена од уникатна најлонска водоотпорна ткаенина со висока густина.Ремени за рамоприлагодливите ремени за рамо можат да го ублажат стресот на рамената.Торба што може да се повлече устата може да биде голема или мала колку што сакате. Лесно е да пристапите до вашите items предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата