Х-DREE 4Pcs 600V 25a 10 Позиции Претходно Изолирани Терминални Ленти Блок Бариера Црна (4Pcs 600w 25a 10 Позиции Preislamiento Rayas Де Терминали Блок Барера Негро

Х-DREE 4Pcs 600V 25a 10 Позиции Претходно Изолирани Терминални Ленти Блок Бариера Црна (4Pcs 600w 25a 10 Позиции Preislamiento

Достапно за вашата нарачка
DEN 891.20
Залиха:

Име на производ : Терминална Лента; Содржина На Пакетот : 4 парчиња x Терминална Лента; Модел : TD10 A. Позиции : 10; Номинална Вредност : 600 V, 25 A; Дизајн : Тип На Вилушка. Материјал : Пвц, Метал; Боја : Сребрен Тон, Црна; Внатрешна Ширина : 3,8 мм/0,15". Надворешна Ширина : 6,2 мм/0,24"; Пински Терен : 1,8 мм/0,07"; Вкупна Ширина На Вилушка : 80мм/3,15"(Надворешност На Анчо : 6,2 мм / 0,24' '; Инклинацион дел пасадор : 1,8 мм / 0,07''; анчо вкупно де ла хоркила : 80 мм / 3,15''. Вкупна Ширина На ракавот : 77мм/ 3,03"; Вкупна Висина : 21мм/0,83"; Тежина : 28гр (Анчо вкупно де ла манга : 77 мм / 3,03''; Алтура вкупно : 21 мм / 0,83''; Пезос : 28 гр. 4 парчиња 600В 25а 10 Позиции Претходно Изолирани Терминални Ленти Блок Бариера Црно1.Фуркат претходно изолираниот терминал е лесен за поврзување со електрична жица за да се зајакне неговата сигурност и безбедност.2.Широко се користи во машината, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, домашен апарат, компјутер или друга автоматска опрема. Опис На Шпански 4 Парчиња 600 ° 25 A 10 Позиции Пред Аисламиенто Рајас Де Терминали Блок Барера Негрономбре дел продукто : Терминална Лента; Контенидо дел пакет : 4 парчиња х Терминална Лента; Модел : TD10 APosiciones : 10; Храброст номинална : 600w, 25 A; Disewno : Tipo de хоркиламатеријал : пвц, метал; БОЈА : Тоно Платеадо, Негро; Анчо Ентериер : 3,8 Мм / 0,15' 'Анчо Екстериер : 6,2 Мм / 0,24' '; инклинацион дел пасадор : 1,8 Мм / 0,07' '; Анчо Вкупно Де Ла Хоркила : 80 мм / 3,15' 'Анчо Вкупно Де Ла Манга : 77 мм / 3,03' '; алтура вкупно : 21 мм / 0,83' '; Пезос : 28 Гр.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата