Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат ковано железо, долга и кратка корпа за складирање на чадори, складирање 10-20 чадори, складирање

Halалери чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат ковано железо, долга и кратка корпа за складирање на

Достапно за вашата нарачка
DEN 3551.84
Залиха:

● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно да се сликате и може да се користи долго време. ● Современ дизајн : Овој лесен луксузен чадор штанд има стилски и модерен дизајн, кој ќе изгледа одлично во декорацијата на вашата врата. Тоа ќе го држи и организира вашиот чадор совршено. Spoy Надворешен сад : Има фиксен мијалник на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. ● Мултифункционален штанд за чадори : Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Закачете го влажниот чадор на јадицата, лесен за употреба и може да се користи и како бејзбол лилјак, столб за столб, итн. Не се користи само во домови, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. ● Големина : 25x50см , Ве молиме, бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно да одговорите на вашите прашања. ● Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на боја на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно да се сликате и може да се користи долго време. ● Современ дизајн : Овој лесен луксузен чадор штанд има стилски и модерен дизајн, кој ќе изгледа одлично во декорацијата на вашата врата. Тоа ќе го држи и организира вашиот чадор совршено. Spoy Надворешен сад : Има фиксен мијалник на дното, што може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. ● Мултифункционален штанд за чадори : Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Закачете го влажниот чадор на јадицата, лесен за употреба и може да се користи и како бејзбол лилјак, столб за столб, итн. Не се користи само во домови, туку и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. ● Големина : 25x50см , Ве молиме, бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе ве направи задоволни, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно да одговорите на вашите прашања. Стабирот на чадорот е стилски и убав, со метално тело, цврсто и издржливо, и вградена лента за капење за да се спречи прелевање на дождот. Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Дизајнот за дишење со голема јачина му овозможува на чадорот брзо да се исуши. Стантот за чадор може да се користи не само дома, туку и во ресторани, канцеларии, училишта, уметнички галерии, итн. Содржина на пакет : 1x Stand Stand ● Едноставен модерен моден графички чадор. ● Не е само едноставна и модерна, туку и добро вентилирани за да се олесни сушењето на чадорот. ● Може да чувате долги чадори и преклопни чадори ● Големина : 25x50cm ● Материјал : Metal Reminder : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви служиме на време, благодарам за разбирањето. Потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата