Хамилтон С-МД-104ФВТ Вртливиот Кастер МД 10Х4 ФС В-ЖЛЕБ 16000 Борбен Брод Греј

Хамилтон С-МД-104ФВТ Вртливиот Кастер МД 10Х4 ФС В-ЖЛЕБ 16000 Борбен Брод Греј

Достапно за вашата нарачка
DEN 572.80
Залиха:

Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. Произведени во сад. Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. Произведени во сад. Во изминатите 100 години, заработивме репутација за изградба на најтрајните тркалца и тркала во индустријата. Ние го поддржуваме со тригодишна гаранција која ја штити речиси целата наша линија. Шансите се, никогаш нема да ви треба. Но, ќе го цените мирот на умот. Економскиот " кингпин помалку кастер имаше неконвенционална горна патека за дополнително вертикално ракување со товарот. или " Чудо Тркало."Омилен во воздушната вселена што помогна да се изгради засилувач за ракетата сатурн Против месечината на НАСА. Хамилтон Прецизност Интегрирана (HPI) вртливата технологија ја докажува својата способност во тешки, 24/7 апликации, надминувајќи ги стандардните патеки. Spinfinity не-одржување кралот помалку тркалца ограничување на времето на застој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата