Hanabass Decor Guinea Marker гулаби патка гуска за глуждот Турција Мал мулти домашен папагал нараквица прстен мешана bубовница од пилешко мултикорозни фарми патки тркачки папа

Hanabass Decor Guinea Marker гулаби патка гуска за глуждот Турција Мал мулти домашен папагал нараквица прстен мешана bубовница

Достапно за вашата нарачка
DEN 189.12
Залиха:

Птици Идентификација на ленти за нозе- живина од живина, гулаб Идентификувајте го опсегот, прстенот за нозе, прстени за идентификација на живина, ознаки за пилешки нозе, ленти за пилешко лична карта, маркери за пилешки нозе- за лесно идентификување на слични птици што изгледаат, многу практично, донесете огромна погодност. Ringвонење на живина од живина- Лесно се обележува : Овие ленти за нозе од живина имаат случаен дизајн во боја, што значи дека можете да ги обележите и овие јамки за нозе за лесна идентификација и диференцијација на птиците. Ringsвоните на стапалото на птиците помагаат да се обележат вашата птица, да се намалат шансите за загуба и се лесни за управување. Bandубовни ленти за нозе- Лесни за употреба и отстранување на прстените на нозете, ефикасно ви помагаат да ги идентификувате сите птици. Можете да ги обележите прстените и да ги направите вашите папагали или птица лесно да се најдат. Прстен за обука на птици. РАБОТНИ ПИГЕОН БАНД- Големина : Клиповите за папагали за нозе се приближно. 8 мм во внатрешен дијаметар; Проверете дали големината на производот е погодна за вашите птици пред да ја нарачате оваа лента за птици. Прстени за идентификација на птици- може да се примени во управување со операции на живина или одгледување, исто така и вие да одделите различни раси. Птици бенд на нозе. Пакетот вклучува 300 X Карактеристики на прстените на нозете на птиците - пластичен материјал, издржлив и еднократно, не лесно или деформирање, користете клип за птици на прстени за нозе. -Материјал : Пластични прстени за идентификација на живина - многу лесни и не влијае на движењето на гулабите. Опсерите на прстените за стапала на птиците можат да помогнат да се задржат различни раси од прстените на нозете на кокошката. - Добро изработка, широка примена, одговара за разни птици како гулаби, папагали, мало пилешко, мало патка, итн. - За лесно идентификување на слични птици кои изгледаат, многу практични, донесете огромна клип за нозе на живина од живина. -Сиза : 0,80x0.80x0.16cm/0.31x0.31x0 гуска клип на прстенот. - Мала големина и лесна, лесна за носење и складирање, погодно за употреба на прстени за идентификација на птици. -Појава : Избрани бои за подножје на подножјето на подножјето на бојата Опис на прстени за идентификација на живи овие прстени за нозе на живина се изработени од премија и безбеден пластичен материјал, многу издржлив за употреба, долг живот на подножјето. Идентификација. Love Bird Legs Lads Сет содржи 300 парчиња прстени за нозе за да ги задоволи вашите различни потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата