Ханес 4200 - Х-Температура Пареа Контрола Кошула

Ханес 4200 - Х-Температура Пареа Контрола Кошула

Достапно за вашата нарачка
DEN 152.96
Залиха:

Памук/Полиестер; Хедерс : Памук/Полиестер/Вискоза. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Измешана ткаенина со прстен за дополнителна мекост. Ткаенина што ја отстранува влагата за да ве одржува суви. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Вратот со двојна игла со врат со три четвртини инчи лежеше рамна јака. Рамо до рамо лента за издржливост. Памук/Полиестер; Хедерс : Памук/Полиестер/Вискоза. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Измешана ткаенина со прстен за дополнителна мекост. Ткаенина што ја отстранува влагата за да ве одржува суви. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Вратот со двојна игла со врат со три четвртини инчи лежеше рамна јака. Рамо до рамо лента за издржливост. 4.5 мл. 60/40 прстенест памук/полиестер, Лесен Челик е 90/10 памук/полиестер со прстен,, контролата на Пареата се прилагодува на температурата на телото, Тестирана и одобрена за сите техники за печатење на екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата