Хантер Убиец #11С ВФ ; Слика стрип

Хантер Убиец 11С ВФ ; Слика стрип

Достапно за вашата нарачка
DEN 635.20
Залиха:

Напишано Од Марк Вејд. Илустрирано од кенет Рокафорт. Точка : Ловец Убиец #11c Издавач : Слика Покрие Уметник : Марк Силвестри Писател : Марк Waid Уметник : Кенет Рокафорт Белешки : Жена на насловната страница; b&W покритие оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата