Hcn7 haplly без виткање на глава - свиленкарен свила за коса со клип за коса со клип за коса, гребени - карачи за коса без топлина - лесен за употреба за природни бранови за

Hcn7 haplly без виткање на глава - свиленкарен свила за коса со клип за коса со клип за коса, гребени - карачи за коса без топлина

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

Зошто го изберете нашиот свила за коса? Еве ги првите 3 причини! ✅ Супер-мек свилен витка за коса : Нашиот карач за ленти е изработен од премија од свилен материјал, за да можете да го носите во кревет без да се грижите за дополнителни фризури наутро. ✅ Добијте повеќе за помалку : флексибилните шипки за виткање и навивачите на коса без топлина. Комплетот за лента за виткање HCN7 е безбеден начин да се добијат кадрици без топлина што ќе траат со денови. Нашиот безмилосен виткач доаѓа со 1 клип за коса и 2 грешки за обезбедување на лентата за виткање, во prеб-пријателски за џеб. Претставувајќи елитна свила без топлинска лента за глава од HCN7! Сега не мора да се смирувате за навивам поранешен што продолжува да се лизга надолу, лента за навивам на коса со токсичен мирис, или безмилосна лента за глава за виткање. ✅ За вашата мајка, ќерка, сестра или пријател : Направено од премија свила, нашата лента за виткање без топлина е издржлива, без мирис, идеален за сите типови коса, лесен за употреба на влажна или сува коса и прави прекрасна идеја за подароци за специјална девојка. ✅ Нема штетни хемикалии, без токсичен мирис : оваа лента за глава од свила е безбедна за вашата коса, бидејќи содржи нула супстанции што можат да влијаат на вашата текстура на косата и - Најважно - не мириса лошо како многу слични шипки за коса. Истурете го во чантата, или ранецот и земете го за време на викендот, деловни патувања, патувања и празници. ✅ Мега-вредност пакет за девојчиња, тинејџери, жени : Доаѓање со практичен клип за коса и две грешки, нашиот комплет за лента за виткање на косата за виткање на косата прави одличен додаток на вашиот комплет за стилизирање на косата. ✅ За вашата мајка, ќерка, сестра или пријател : Направено од премија свила, нашата лента за виткање без топлина е издржлива, без мирис, идеален за сите типови коса, лесен за употреба на влажна или сува коса и прави прекрасна идеја за подароци за специјална девојка. ✅ Стилизирајте ја вашата коса без да ја оштетите : Големите бранови на бранови земаат многу стилизирање на топлина што ви ја оштетува косата.✅ Разбудете се со живописни кадрици : Пред спиење, завиткајте ја косата во делови околу лентата за глава без топлина и поправете ја со стружење на косата. Вашата коса ќе ја преземе формата што ја создадовте и ќе ве остави со природни кадрици. Вашата коса ќе ја преземе формата што ја создадовте и ќе ве остави со природни кадрици. Нарачајте еден за себе и уште еден како роденден, Денот на мајката, Божиќ или подарокот на в Valentубените. ✅ Разбудете се со живописни кадрици : Пред спиење, завиткајте ја косата во делови околу лентата за глава без топлина и поправете ја со стружење на косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата