Heeqing AE115 Двоен магичен слајд чешел клип за клип за жени за прицврстување на иглички додатоци за коса пеперутка симулирана дрво мушка истегната коса чешли додатоци з

Heeqing AE115 Двоен магичен слајд чешел клип за клип за жени за прицврстување на иглички додатоци за коса пеперутка симулирана

Достапно за вашата нарачка
DEN 572.80
Залиха:

Мека за да ја допрете кожата, исто така, лесна пондерирана и да ви овозможи да почувствувате притисок над главата. Уште повеќе, овие додатоци за клип за коса се рачно изработени, што го прави толку поубав од која било мрежа за коса. Овој прекрасно дизајниран брада чешел со коса работи одлично со кој било вид на коса од типот на коса до тенок, долг или краток. Двојните чешли можат лесно да ги заменат сите клипови за коса. Додатоците за коса се совршени за дневни спортови за носење, излегување, плажа, тимови, клуб, матурска, забави за забави. Материјал : Пластика + дрво Големина на производот : 16 * 10,3 см / 6.29 * 4.05 Во боја : Како што е вклучен и пакетот со слики : 1 парчиња x чешел за коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата