Хекс x 4 шрафцигер 5/32 4 in.

Хекс x 4 шрафцигер 5/32 4 in.

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

✅ Hex x 4 "шрафцигер 5/32" 4 in. ✅ Стил на совет : Хекс. ✅ Должина на рачката : 4,7 инчи. ✅ Hex x 4 "шрафцигер 5/32" 4 in. ✅ Стил на совет : Хекс. ✅ Должина на рачката : 4,7 инчи. DHX11157 HEX X 4 IN. Шрафцигер 5/32 in.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата