Хеликоптерски Силуети Ѓердан Од Домашно Милениче За Пепел Од Мачка Куче За Миленичиња Спомен Приврзок Подароци За Спомен Накит

Хеликоптерски Силуети Ѓердан Од Домашно Милениче За Пепел Од Мачка Куче За Миленичиња Спомен Приврзок Подароци За Спомен Накит

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Материјал : печатениот ѓердан од домашно милениче е направен од легиран материјал, кој е издржлив и квалитетен. Големина : приврзокот за урна за кремирање е 1,6 инчи х 0,9 инчи, со ланец од ѓердан.Помогнете му на тагуваниот пријател или сакана личност да се сети на нивното посебно милениче со овој прекрасен накит од пепел од миленичиња. Накит за спомен : спомен-ѓерданот за домашни миленици може безбедно да собере дел од пепелта на вашето домашно милениче внатре. Ова е начин да го имате вашето домашно милениче блиску до вас со носење на приврзокот или со ставање во близина на урната во која се наоѓа остатокот од пепелта на вашите миленици. Ѓердан За Пепел Што Значи : специјалниот ѓердан од пепел за домашни миленици може да ви донесе удобност.Овој нежен ѓердан од пепел од срце ќе ги спаси спомените на вашето домашно милениче. Со овој висококвалитетен ѓердан од пепел од миленичиња, никогаш нема да ги изгубите спомените!. Одличен Подарок : смешно ѓердан е миленичиња загуба споменици подароци. Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш. Можете да го чувате вашето сакано милениче блиску до вашето срце во секое време. Смешни Шема Урна Ѓердани За Пепел Меморијал Кремирање Приврзок Ѓердан Пепел Спомен Накит, карактеристики со шема печатени на неа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата