ХЕЛОРСО Широки Ленти За Глава Заврзани Жени За И Мажи Јапонска Бандана Лесни Удобни Ленти За Глава Жени

ХЕЛОРСО Широки Ленти За Глава Заврзани Жени За И Мажи Јапонска Бандана Лесни Удобни Ленти За Глава Жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

За Концерти На Музички Фестивал, Карневалски Возења, Планинско Скијање, Пешачење, Мотоцикл. Количина : 1 парчиња. Ве молиме Запомнете : Различни Компјутери Имаат Различни, Бојата Може да Биде Мала Разлика. Возење И Други Спортови На Отворено И Едноставно. Големина : околу 24х15см. Широки Ленти За Глава Заврзани Жени За И Мажи Јапонска Бандана Лесни Удобни Ленти За Глава Жени Лента За Коса Обвивка Дизајн, Многу популарен.Многу удобна Ткаенина За Истегнување, а за себе или за пријателите.Пол : Унисекс(Возрасни)1x Лента За Глава Ви Благодариме за разбирањето.Возење и Други Спортови на Отворено и Едноставен Материјал : големината На Полиестеронот најмногу одговара,еластична Мека и модерна За Концерти На Музички Фестивал, Карневалски Возења, Планинско Скијање, Пешачење, Мотоцикл и висок квалитет.Ве молиме Запомнете : Различни компјутери имаат различни, бојата може да биде мала разлика.Големина : околу 24x15cmquanty : 1pc.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата