Хемотон цртан филм со пченкарен сад со лажица керамички сос чинија натопено сад порцелански сад сад сад десерт сад за закуска суши овошје тестенини 17x11. 5см

Хемотон цртан филм со пченкарен сад со лажица керамички сос чинија натопено сад порцелански сад сад сад десерт сад за закуска

Достапно за вашата нарачка
DEN 415.84
Залиха:

Може да се користи во ресторани, продавници за храна, хотел, угостителски сали, итн. Лесна тежина и преносни, лесни за носење и складирање за поголема погодност. Направено од премиум керамички материјали кои се отпорни на дамки, гребнатини и кршење. Одлично за деца и семејства користени дома, училиште, пикник и патување. Плодото јадење е погодно за дома и хотел, и заштедува време и одржувајте чисто. Опис Оваа ставка е збир на овошна плоча со лажица, кои се изработени од врвен керамички материјал за трајна и практична употреба. Дизајн во форма на пченка во цртан филм. Може да се користи во машина за миење садови и микробранова печка. и продавница. Совршен за дома, ресторан, хотел и многу повеќе употреба. Карактеристики- Боја : Разновиден материјал во боја : Керамика- Големина : околу 17. 00x11. 50x6. 00 см/ 6. 68х4. 52x2. 36 инчи изработени од премиум керамички материјали кои се отпорни на дамки, гребнатини и кршење.- Одлично за деца и семејства што се користат дома, училиште, пикник и патувања. , и чувајте чисто.- може да се користи во ресторани, продавници за храна, хотел, угостителски сали, итн. 5x6cm. Пакет, вклучувајќи 1 x сад 1 x лажица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата