Хенкелс Здраво Стил Елита Сантоку Нож

Хенкелс Здраво Стил Елита Сантоку Нож

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Хенкелс Здраво Стил Елита Сантоку нож 7,1 инчи (180 мм) Бордо, Нерѓосувачки Челик, Безбедна Машина за Миење Садови, Произведена Во Јапонија, 16877-481. Продадени и испорачани производи. co.jp. автентичните производи се продаваат Во Јапонија кои се во согласност со стандардите за инспекција. Должина на сечилото : 7,1 инчи (18 см);. Материјал : Сечило : Специјален нерѓосувачки челик; Рачка : АБС смола;. Земја на Потекло : Јапонија. Блејд класа : 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата