Herseas Women's Cutout Chorp Top Bikini Set Sports 2 парчиња дрски со високи половини со високи костими за капење со висок половината

Herseas Women's Cutout Chorp Top Bikini Set Sports 2 парчиња дрски со високи половини со високи костими за капење со висок половината

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

82% најлон, 18% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Сет на бикини со високи половини : Високо половината бикини дното го крие стомакот и покажете го вашето шармантно тело, секси и дрско. Високото исечено околу нозете ќе ви го истегне долгото торзото. 2 парчиња костим за капење : Herseas лажички вратот и спортскиот резервоар за култури бикини врвот. Меки отстранливи подложени градник за поддршка и форма. Единствена карактеристика : лажички врат со исечен дизајн на врвот на земјоделските култури, високиот нагласен дно, одвојувањето, овој симпатичен костум за капење е добар за да го покажете вашето размалување. Повод : Овој костум за капење е погоден за пливање, плажа, одмор, сончање или базена и така натаму. Содржина на пакетот : 1 x сет за бикини. Повеќе бои за да изберете од : S (САД 4-6), М (САД 8-10), L (САД 12-14), XL (САД 16-18), ве молиме, погледнете ја табелата со големина за детали во описот дел .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата