Heyiarbeit 3/32 DIA тркалезен врв челик директно ејекторски пин удар 4 инчи долги сребрени сиви 5 парчиња

Heyiarbeit 3/32 DIA тркалезен врв челик директно ејекторски пин удар 4 инчи долги сребрени сиви 5 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

[Големина]- Вкупна должина : 4 "; дијаметар на Шанк : 3/32"; Дијаметар на главата : 1/4 "; Дебелина на главата : 1/8". [Материјал]- 65mn, HRC : 48-50. [Детали за производот] Овој удар има долга, тркалезна права. Изработен од челичен материјал. [Апликација]- Пријавете се во индустријата за обработка на фиттер, производство и механичко одржување. [Содржина на пакетот]- 5 x пин за исфрлање; Боја : Сребрена сива боја. Heyiarbeit 3/32 "DIA ROURD SIPE челик директно ејекторски пински удар Пантехничарска должина : 4" Дијаметар на Шанк : 3/32 "Дијаметар на главата : 1/4" Дебелина на главата £ º1/8 "Материјал : 65 MNHRC : 48-50 COLOR : Сребрена сива содржина 5 X Ejector Pinfeature*Овој удар е одлична рачна алатка за механичка работа*.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата