HHMEI Божиќно Божиќно тло, вметнато LED градинарска ламба SGCABINLIDVJZD

HHMEI Божиќно Божиќно тло, вметнато LED градинарска ламба SGCABINLIDVJZD

Достапно за вашата нарачка
DEN 308.80
Залиха:

Содржи : . Карактеристика : . 1 ламба. Совршен градинарски декор : висококвалитетни панели на Божиќни светла на отворено продавница електрична енергија до батеријата што може да се надополнува денот. LED светлата се одржуваат откако ќе бидат целосно наполнети. Одлично за украсување на влезната врата ,, градина, внатрешен двор, двор, двор, затворено, новогодишна елка, цветен кревет,, кујна, итн. И трајни : плетени со мали ПП пластични мониста, Божиќните украси на отворено се меки и флексибилни што го прави Долготрајни за употреба. IP65 панелот е погоден за украси на двор од снежен човек што се користат во сите временски услови, како што се дожд, снег, мраз или сон. Содржи : . Карактеристика : . 1 ламба. Совршен градинарски декор : висококвалитетни панели на Божиќни светла на отворено продавница електрична енергија до батеријата што може да се надополнува денот. LED светлата се одржуваат откако ќе бидат целосно наполнети. Одлично за украсување на влезната врата ,, градина, внатрешен двор, двор, двор, затворено, новогодишна елка, цветен кревет,, кујна, итн. И трајни : плетени со мали ПП пластични мониста, Божиќните украси на отворено се меки и флексибилни што го прави Долготрајни за употреба. IP65 панелот е погоден за украси на двор од снежен човек што се користат во сите временски услови, како што се дожд, снег, мраз или сон. Совршен градинарски декор : висококвалитетни панели на Божиќни светла на отворено продавница електрична енергија до батеријата што може да се надополнува денот. LED светлата се одржуваат откако ќе бидат целосно наполнети. Одлично за украсување на влезната врата ,, градина, внатрешен двор, двор, двор, затворено, новогодишна елка, цветен кревет,, кујна, итн. И трајни : плетени со мали ПП пластични мониста, Божиќните украси на отворено се меки и флексибилни што ги прави Долготрајни за употреба. IP65 панелот е погоден за украси на двор од снежен човек што се користат во сите временски услови, како што се дожд, снег, мраз или инсталација на Sleet Easy : Овие светилки за Божиќни украси за снежници се лесни. Материјал : 1 ламба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата