Hianjoo [5-пакет за заштита на екранот, компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm, целосна покриеност против мек-коранка за замена на капакот на браникот TPU за Galaxy Watch 5 40 mm

Hianjoo [5-пакет за заштита на екранот, компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm, целосна покриеност против мек-коранка за

Достапно за вашата нарачка
DEN 95.84
Залиха:

✅ 【Специјален дизајн】 - Конкретно дизајниран компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40 mm, овој висококвалитетен случај на TPU, заоблени рабови за целосна заштита за вашиот Galaxy Watch да против гребнатини, скршени и испакнати. ✅ 【Осветлете го вашиот Galaxy Watch】 Електроплетираниот дизајн го прави вашиот часовник да изгледа повеќе и издржлив. Никогаш не избледувате или лупејќи и во ротацијата на рамката за часовници сè уште може да се користи. ✅ 【Прецизен пресек】 - Galaxy Watch 5 Case беше дизајниран со прецизни исечоци за функционални копчиња и пристаништа, лесно е да се контролира копчето. И можете директно да го наполните вашиот паметен часовник со случајот. ✅ 【Шокпроизводство и гребење】 - Изработено од висококвалитетно, анти-гребење TPU, овој случај може добро да ги покрие вашите странични страни и рабовите, да понудат заштита за вашиот Galaxy Watch да против гребнатини, отпорен на шок и отпорен на треска. ✅ 【Безбедност и животна средина】 Заштитното покритие направено за високо квалитетен флексибилен материјал TPU, безбедност и заштита на животната средина, без иритација на човечки кожи. 【Услуга за клиенти】 : За 24 месеци по датумот на купување, целосна замена или поврат без враќање за сите проблеми поврзани со квалитетот. [5-пакет] Hianjoo Case компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm, меки TPU-отпорни на гребење меки TPU Замена на обвивката за браник на обвивката за браник за Samsung Galaxy Watch 5-Чисто/ црно/ сребро/ розово злато/ зелено карактеристики : Добро вклопување : Подготвени копчиња Зголемете ги копчињата засилување на копчињата Целокупната функционалност на вашиот уред, се одликува со прецизни пресеци на порта за добро компатибилност. Целосна заштита : Добро и рабови добро, го одржува вашиот Galaxy Watch како целосна заштита со технологија за апсорпција на шок. Лесна инсталација : Порамнете го вашиот часовник Galaxy со случајот и прилепете го часовникот на своето место со притискање во секој агол. Лесен дизајн : Тенок, без најголем дизајн овозможува лесен пристап во и надвор од вашиот часовник Galaxy. [Ве молиме имајте предвид : Користењето на овој производ во теретана или спортски активности може да предизвика да се заглави влагата или прашината во случај затоа што овој случај не е отпорен на вода и отпорен на пот] за брендот Hianjoo Hianjoo е брзорастечки бренд. Ние сме посветени на обезбедување на висококвалитетни производи, задоволување на нашите клиенти. Ние нудиме услуги пред продажба и пост-продажба, засновани на 2-годишна услуга за клиенти за нашите производи. За 24 месеци по датумот на купување, целосна замена или поврат без враќање за сите проблеми поврзани со квалитетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата