Хидратација на Aonijie, кој работи на ремен со држач за шише со вода и простор за складирање, нула дизајн на отскокнување за маратон, патека, тренинг за трки, фани пакет ?

Хидратација на Aonijie, кој работи на ремен со држач за шише со вода и простор за складирање, нула дизајн на отскокнување за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

? Меша за дишење саќе на задниот дел за удобно и ладно движење. Тежи само 135 грама / 4,76 унци и нема да додаде дополнителен товар на вашиот бегство. ? 130см), и останува на место без да се качувам или да се караме за време на употребата.? 3 Надворешни џебови за пристап и 2 држачи за шишиња со вода (шише 500 мл/16,9oz не е вклучено), 2 слотови за енергетски гел на лентата за половината и плус надворешно еластично влечење за лесна безбедна облека. Многу простор за вашите потреби за дневно вежбање. ? Дизајн на 2 отстранливи тркачки ленти со каиш може да го одржи вашиот број на трка за триатлон, маратони или трка за трчање. Рефлективното јазиче на џебот ја обезбедува вашата безбедност во ноќта. Идеално за издржливост и обука. ? Вашето задоволство е наш приоритет. Ако има проблем со нашиот појас за хидратација, или не сте задоволни од која било причина, ве молиме слободно контактирајте со нас. ? Меша за дишење саќе на задниот дел за удобно и ладно движење. Тежи само 135 грама / 4,76 унци и нема да додаде дополнителен товар на вашиот бегство. ? 130см), и останува на место без да се качувам или да се караме за време на употребата.? 3 Надворешни џебови за пристап и 2 држачи за шишиња со вода (шише 500 мл/16,9oz не е вклучено), 2 слотови за енергетски гел на лентата за половината и плус надворешно еластично влечење за лесна безбедна облека. Многу простор за вашите потреби за дневно вежбање. ? Дизајн на 2 отстранливи тркачки ленти со каиш може да го одржи вашиот број на трка за триатлон, маратони или трка за трчање. Рефлективното јазиче на џебот ја обезбедува вашата безбедност во ноќта. Идеално за издржливост и обука. ? Вашето задоволство е наш приоритет. Ако има проблем со нашиот појас за хидратација, или не сте задоволни од која било причина, ве молиме слободно контактирајте со нас. Опис : Ременот за трчање Aonijie е добар спортски партнер, чувајте ги вашите работи и чувајте ги хидрирани и безбедни. Најдобар ремен за трчање што можете да го најдете на пазарот - овој пакет за трчање - е најудобно без појас за тркачи за отскокнување што можете да го добиете, уживајте во вашата активност безгрижно и без раце. Дали секој проблем на нашиот ремен за водење, не двоумете се контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме за 24 часа, ние сме должни да обезбедиме нашите клиенти да бидат 100% задоволни од нашиот појас и услугите. Спецификација : ткаенина : 85%најлон+15%Sponeax боја : сина, жолта, розова, црна тежина : 135g/4.76oz половината : 21,6 до 51.2in/55 до 130cm Содржина на пакет : 1 *Аониџи за трчање.

Кон својствата

Fabric:
85%nylon+15%spendax
Color:
Blue,Yellow,Pink,Black
Weight:
135g/4.76oz
Waistline:
21.6 to 51.2in/55 to 130cm
Package Content:
1 *AONIJIE RUNNING BELT:

Најдобри предлози во категоријата