Хилман 3811 3/16 во. х 1/2 во. х 1/16 во. Гумени Мијалник

Хилман 3811 3/16 во. х 1/2 во. х 1/16 во. Гумени Мијалник

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Гумени подлошки се користат за запечатување течности, спречување на протекување, навлажнување на вибрациите и заштита на површините. Отпорен На Вода. Гумен Материјал. Количина по пакување : 50. Гумени подлошки се користат за запечатување течности, спречување на протекување, навлажнување на вибрациите и заштита на површините. Отпорен На Вода. Гумен Материјал. Количина по пакување : 50. Опис на производот гумена мијалник е мал рамен гумен прстен што се користи на сврзувачки елементи и во механички уреди. Гумени подлошки се користат за запечатување течности, спречување на протекување, навлажнување на вибрациите и заштита на површините. Од Производителот гумена мијалник е мал рамен гумен прстен што се користи на сврзувачки елементи и во механички уреди. Гумени подлошки се користат за запечатување течности, спречување на протекување, навлажнување на вибрациите и заштита на површините.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата