Hitachi 726291 2DAU Горна цевка C10FR замена на дел

Hitachi 726291 2DAU Горна цевка C10FR замена на дел

Достапно за вашата нарачка
DEN 84.64
Залиха:

Димензии на пакетот : 50.038 cms (l) x 8.382 cms (W) x 2.032 cms (H). Тип на производ : Алатки. Количина на пакет : 1. Тежина на пакет : 0,5 фунти. Димензии на пакетот : 50.038 cms (l) x 8.382 cms (W) x 2.032 cms (H). Тип на производ : Алатки. Количина на пакет : 1. Тежина на пакет : 0,5 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата