HK5 Chrome Домување Јасна Леќа DRL LED Фарови + Браник Светлина 4 Парчиња Компатибилен со 1999 - 2006 ГМЦ ЈУКОН XL / Сиера, 2000 2001 2002 2003 2004 2005

HK5 Chrome Домување Јасна Леќа DRL LED Фарови + Браник Светлина 4 Парчиња Компатибилен со 1999 - 2006 ГМЦ ЈУКОН XL / Сиера,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1228.80
Залиха:

Фитмент-Фит за 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 ГМЦ ЈУКОН ХЛ / Сиера. Дизајн - Хром Домување Јасна Леќа Јасно Рефлектор. Инсталација-Препорачуваме Професионална Инсталација. Сосема нов предмет и никогаш не е инсталиран порано. Гаранција-30-дневна политика за бесплатно враќање - доколку имате какви било прашања во врска со производите, слободно контактирајте не. ФИТМЕНТ : Фит за 1999 - 2006 ГМЦ Јукон/ЈУКОН ХЛ Само Не Одговара На Моделите Денали Погодни За 1999 - 2006 Гмц Сиера Само Не Одговара На Моделите Денали ОПИС : Сосема ново никогаш не користено или инсталирано Куќиште За Хром Јасно Светло На Леќата Дрл + Светло На Браникот Со Јасен Рефлектор Направен од одобрениот и сертифициран производител ЗА да се обезбеди квалитет И опрема ОЕМ Фитнес И Квалитетен ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 2 х Фарови ( 1 X страната на возачот и 1 x страната на патникот ) 2 X Браник Светлина ( 1 X СТРАНАТА На ВОЗАЧОТ И 1 X Страната На Патникот ) инструкцијата за инсталација не е вклучена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата