HMZRQX Алатка за надградба на алатката во електрична енергија Bagoxford Водоотпорен водоотпорен алатки за складирање на алатки отпорни на абење

HMZRQX Алатка за надградба на алатката во електрична енергија Bagoxford Водоотпорен водоотпорен алатки за складирање на алатки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Висока густина Оксфордска крпа има карактеристики на отпорност на абразија, отпорност на солзи, водоотпорна обвивка, отпорност на вода и долг животен век. Зголемен капацитет, тродимензионален распоред на вселената. Надворешните 8-10 џебови се користат за складирање на вообичаени предмети, што го прави поудобно за употреба. Зајакнат дизајн, силен капацитет за носење 5. Гумени стапала се отпорни на абење и издржливи. Идеално е за столари, изведувачи, магацини, градежништво, покриви, градинарство и ракотници. Висока густина Оксфордската ткаенина има карактеристики на отпорност на абразија, отпорност на солзи, водоотпорна обвивка, отпорност на вода и долг животен век на услуги. ИЗВЕСТИНСКИОТ КАПАТИВ, ТРИ-димензионален распоред на вселената. Надворешните 8-10 џебови се користат за чување на вообичаени предмети, што го прави повеќе Погодно за употреба.Вирен дизајн, силен капацитет за носење 5. гумени стапала се отпорни на абење. Спецификација на должина на предност. Ширина на дното. висина. Должина на лентата за рамената17 инчи36 CM20 CM 26 CM123 CM19 INCHES42 CM23 CM 29 CM123 CM21 INCHES46 CM25 CM 30 CM123 CMAGEPAGE INCLESS : 1 * Алатки биде отстапување од 1-2 см. Големината на производот се мери рачно, а грешката на големината е неизбежна. Ако сте особено загрижени, ве молиме внимателно земете го.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата