Хнббф Кангај Јоргованот Цвет Коифура Крст Клип Врвот Клип Половина Коса Клип Коса Клип Коса Додатоци

Хнббф Кангај Јоргованот Цвет Коифура Крст Клип Врвот Клип Половина Коса Клип Коса Клип Коса Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 6365.12
Залиха:

Изборот на модерна и гламурозна божица, изработена од легура и полна со боја. Изработени од легура позлата, мазна и текстура површина, меки бои, добар визуелен ефект. Вештачки бисери, полн со текстура и топла боја, покажувајќи нежен и елегантен темперамент. Брилијантните австралиски дијаманти, со многу површини за сечење и висок индекс на прекршување, кристално чисти и пенливи дијаманти со рачни точки не се губат лесно. Двете позиции се лесни за употреба и истовремено флексибилни. Гумениот ракав на долниот клип ја прави косата не е лесно да се лизне, додека не е лесна за сечење раце и коса, удобна за носење. Изборот на модерна и гламурозна божица, изработена од легура и полна со боја. Изработени од легура позлата, мазна и текстура површина, меки бои, добар визуелен ефект. Вештачки бисери, полн со текстура и топла боја, покажувајќи нежен и елегантен темперамент. Брилијантните австралиски дијаманти, со многу површини за сечење и висок индекс на прекршување, кристално чисти и пенливи дијаманти со рачни точки не се губат лесно. Двете позиции се лесни за употреба и истовремено флексибилни. Гумениот ракав на долниот клип ја прави косата не е лесно да се лизне, додека не е лесна за сечење раце и коса, удобна за носење. Изборот на модерна и гламурозна божица, изработена од легура и полна со боја изработена од легура, мазна и текстурана површина, меки бои, добар визуелен ефект вештачки бисери, полни со текстура и топла боја, покажувајќи нежен и елегантен темперамент брилијантни австралиски дијаманти, со многу површини за сечење и висок индекс на прекршување, кристално чисти и пенливи, рачно испрекинати дијаманти не се лесно за губење двете позиции се лесни за употреба и во исто време флексибилни. Гумениот ракав на долниот клип ја прави косата не е лесно да се лизне, додека не е лесна за сечење раце и коса, удобна за носење.Материјал : Легура, Вештачки Бисери и Дијаманти Големина : 7*2.6*5кмпакетот вклучува : клип за коса*1 (други предмети за прикажување не се вклучени)Топли совети.1. Поради разликите во екранот, сликата може да не ја одразува вистинската боја.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 0,1-0,5 см грешка да преовладува во натура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата