Hogan USMC MV-22 1/200 Бели витези VMM-165 Биро 168025

Hogan USMC MV-22 1/200 Бели витези VMM-165 Биро 168025

Достапно за вашата нарачка
DEN 1114.40
Залиха:

Многу висок квалитет 1/200 моделот на метаил со лежи со сите додатоци. 1-200 USMC MV-22 Бели витези VMM-165 Биро 168025 Specifications. Тежина : 3 фунти. Количина на пакет : 1. Одличен квалитет. Овие многу колекционерски, модели на Snap заедно се многу детални и имаат супериорна графика. Не е потребно лепење или сликање. Моделот е долг приближно 3,25 инчи со 2,75 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата