Холибана 10 парчиња Велигденски Златни Јајца Украс За Деца Кошница Подароци Кошница Декор Вештачки Јајца Занает Јајце Велигден Кошница Полнила Дрвени Велигденско

Холибана 10 парчиња Велигденски Златни Јајца Украс За Деца Кошница Подароци Кошница Декор Вештачки Јајца Занает Јајце Велигден

Достапно за вашата нарачка
DEN 244.64
Залиха:

Велигденско Јајце Лови : прекрасен подарок за луѓе кои сакаат да собираат вакви занаети. декорација на домашно биро, изложбена играчка за прикажување, подароци за деца,. Празни Пилешки Јајца : дизајн На украс Од Златно јајце, можете да го користите како реквизит за фотографии за да направите неколку добри слики. Украси за велигденски Јајца : Добро изработени од врвни и цврсти материјали, безбедни и практични за трајно користење на времето. Украси за велигденски Јајца : декорациите САМИ се безбедни и мазни, така што вие и вашите деца можете да ги користите со доверба. Велигденски Украси За Домови : Може да биде за приказ на примерок и декорација на домот, а за семејството, пријателите и децата. Пакетот Вклучува 10 х Златни Јајца Карактеристики-Материјал : Дрво велигден кошница полнила - Големина : 6, 00Х4, 50Х4, 50см/2, 36Х1, 77Х1 јајца. - Боја : јајце Од Златно дрво-исклучителниот и уникатен декор на работната површина на златното јајце е декор на работната површина во затворен простор, полн со новини за велигденска забава. - украсување велигденска забава за да ја осветлите празничната атмосфера и да го направите вашиот дом поубав сам правење јајце. - Добро изработени од врвни и цврсти материјали, безбедни и практични за трајно користење на велигденски изненадувачки јајца. - Украсите За Велигденско јајце се фестивалска забава, домашен внатрешен декор и распоред на сцени користете велигденска тема за забава. - Самостојните украси се безбедни и мазни, така што вие и вашите деца можете да ги користите со доверба велигденски подарок.Информации за стоки Велигденско јајце Направено од дрвени материјали, пријатно за гледање. велигденско јајце дизајнот во форма на златно јајце е убав и смешен, го дава новиот изглед за вашиот дом.велигденско јајце Декор Погоден За вашата куќа, како спална соба, дневна соба јајца за занаети Овој велигденски украс е убав и креативен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата