Hoosunflagrbfa Нема место како дома црвени високи потпетици градинарско знаме дворни украси знаме за употреба на отворено водоотпорно полиестерско знаме 12 x 18 инчи

Hoosunflagrbfa Нема место како дома црвени високи потпетици градинарско знаме дворни украси знаме за употреба на отворено

Достапно за вашата нарачка
DEN 256.00
Залиха:

Нашата издржлива полиестерска ткаенина е со светли и живописни бои и се карактеризира со премија отпорен на временски услови, отпорни на избледени што го одржуваат летаат многу сезони. двострано печатење. Овие прекрасни знамиња ќе бидат совршени за да висат од вашите столбови со знаме, додавајќи декор во вашата градина, добредојде на гостите на влезната врата или поздравување на семејството и пријателите на задната врата. Уметничките знамиња убаво висат од зашиен ракав и многу е лесно да ги исклучите нашите сезонски персонализирани знамиња со користење на стандардна линија на столбови, штандови, арбори и закачалки. Само знамето не ја вклучува знамето. Нашата издржлива полиестерска ткаенина е со светли и живописни бои и се карактеризира со премија отпорен на временски услови, отпорни на избледени што го одржуваат летаат многу сезони. двострано печатење. Овие прекрасни знамиња ќе бидат совршени за да висат од вашите столбови со знаме, додавајќи декор во вашата градина, добредојде на гостите на влезната врата или поздравување на семејството и пријателите на задната врата. Уметничките знамиња убаво висат од зашиен ракав и многу е лесно да ги исклучите нашите сезонски персонализирани знамиња со користење на стандардна линија на столбови, штандови, арбори и закачалки. Само знамето не ја вклучува знамето. Ние знамињата можат да служат многу намени; Тие прават одлични подароци за семејството и пријателите, му даваат на вашиот трем поп -боја или испраќаат прекрасна порака до вашето соседство. Ние знамиња за секоја пригода, затоа не заборавајте да проверите како што секогаш се додаваат нови дизајни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата