Хоралдејли Божиќ Чаршав 60х84 Инчен Правоаголник, Божиќ Цвет Поинсетија Божиќ Зимска Маса Крпа Празник Маса Покритие За Забава Вечера Декор

Хоралдејли Божиќ Чаршав 60х84 Инчен Правоаголник, Божиќ Цвет Поинсетија Божиќ Зимска Маса Крпа Празник Маса Покритие За Забава

Достапно за вашата нарачка
DEN 95.84
Залиха:

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ги вашите маси и мебел од гребнатини, дамки и сончеви зраци. Домашен Декор : Додадете талент во вашиот домашен декор Со Хоралдејли шарени чаршафи. Совршен за кујна јадење дневна употреба тематските партија декорација, одмор и специјални настани прослава. Одговара На Големината На Масата : Одговара на 36 х 60 инчи до 48 х 72 инчи маса што може да собере 6-8 луѓе, подобро да одговара на вашата маса и да ви даде прекрасно искуство за јадење. Лесно За Чистење : измијте Ја Машината И поставете го чаршавот рамно за да се исуши. Останува исто и ново после секое миење. Материјал : Полиестер, без смалување, без избледување. Увезена, Земја на потекло : Кина. Дизајниран Со Вас Во Умот : Хоралдејли маса чаршав се дизајнирани од страна на професионалци. Живописната боја и уникатниот принт на модели ви нудат креативна и уникатна идеја за украсување на домот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата