Хороскопски Знак Овен Силуета Винил Налепница Налепница За Јети Кригла Чаша Термос Пинта Стакло

Хороскопски Знак Овен Силуета Винил Налепница Налепница За Јети Кригла Чаша Термос Пинта Стакло

Достапно за вашата нарачка
DEN 294.40
Залиха:

4 " Само Налепница (Чашата не е вклучена). 5 Година Гаранција. Сите Временски Услови 651 Оракален Винил. Доаѓа Со Упатства За Апликација. Произведено во САД. Ова е висококвалитетна налепница совршена за вашата чаша, термос, кригла или стакло. Оваа листа е САМО ЗА НАЛЕПНИЦИ. Ниту една чаша не е вклучена со оваа набавка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата