Hotешки ролери клипови, DIY Bangs Roller Roller Curler Curling Stylyling Tool Women Girl Girl, загреани ролери клипови, поставени виткаат клип -клип за коса, прицврстување за прицврстување за прицв

Hotешки ролери клипови, DIY Bangs Roller Roller Curler Curling Stylyling Tool Women Girl Girl, загреани ролери клипови, поставени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

DIY Bangs Roller Roller Curler : Цврсто фатете ја косата, не е лесно да се спушти, поудобно за стилизирање на косата, едноставен и лесен за употреба. Направено од високо квалитетен ABS материјал, кој нема да му штети на вашата коса, безбеден и сигурен за примена. Завитката за коса има висока напнатост и доаѓа со клип за фиксација за лесно да се добие убав и навивам стил на коса. Клип за топла валјак : Дизајн на чешел за преклопување за лесно складирање и удобно носење, структура за двојно вентилација, дишење и не затната коса. Може да се користи со фен за коса, наизменично топол и ладен воздух што дува коса за брз стил на коса, погодна за различни стилови на коса. Клипови за топли ролери : Овој клипови за коса можат да ви помогнат да постигнете уште посигурно држење, совршено за да ја затегнете косата за луѓето кои имаат голема количина на коса. Можете да го користите да направите бранови, ретро ролни, воздушни удари и други форми за вашите удари или опашки за коса. Совршената практична алатка може да се користи во берберници, колори и постојан дом. Клипови за клипки за виткање на коса : Овие професионални ролери се неопходни ролери за зафаќање, можете да заспиете и лесно да создадете стилски стил. Многу погодни за луѓе со голем волумен на коса, одлични додатоци за коса, погодни за секојдневен живот, патување, одмор, итн. , средни, големи и џамбо ролери и загреани навивачи, совршени за држење на косата на место. Карактеристики : 1. Цврсто фатете ја косата, не е лесно да се спушти, поудобно за стилизирање на косата, едноставен и лесен за употреба. 2. Каскач за коса има висока напнатост и доаѓа со клип за фиксација за лесно да се добие убав и навивам стил на коса. 3. Дизајн на чешел за преклопување за лесно складирање и удобно носење, двојна структура за вентилација, дишење и не затрупана коса. 4. Може да се користи со фен за коса, наизменично топол и ладен воздух што дува коса за брз стил на коса, погодна за различни стилови на коса. 5. Направено од високо квалитетен ABS материјал, кој нема да му штети на вашата коса, безбеден и сигурен за примена. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за виткање на ролери за коса : ASB Список на пакети : 1 x CLIP 1 x Чешел 1 x Bangs Curler за коса.

Кон својствата

Item Type:
Hair Roller Curler
Material:
ASB
Package List:
1 x Clip :
1 x Comb :
1 x Bangs Hair Curler :

Најдобри предлози во категоријата