Housенски поштеди на Хаулат, со џеб, долги ракави тркалезни џебови со качулка, палто за јакна на Outdoor Outdoor Casual Women

Housенски поштеди на Хаулат, со џеб, долги ракави тркалезни џебови со качулка, палто за јакна на Outdoor Outdoor Casual Women

Достапно за вашата нарачка
DEN 1275.20
Залиха:

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. 1. 【Материјал : Оваа женска поштеда на дуксери е направена од полиестер и спандекс, кој е дише, светло и пријателски за кожата. 2. 【Големина】 Оваа женска поштеда на дуксери има 9 големини, вклучувајќи XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Можете да ја изберете соодветната големина според табелата со големина. 3. 【Дизајн】 Дизајн на целосен патент го прави Худи лесен за ставање и полетување. Ockебовите можат да држат неколку мали работи. Дизајнот со аспиратор за влечење ве прави да изгледате поенергично. Кога излегувате во ладни или ветровити денови, аспираторот може да ја задржи главата топла, а влечењето може да го направи аспираторот да одговара со главата подобро. 4. 【Персонализирана шема】 Ова дуксери со патенти имаат различни живописни обрасци, кои можат да одговараат на различни видови фармерки, фустани, чевли. Овие обрасци исто така можат да ја направат вашата облека по персонализирана. 5. 【Повеќекратни прилики】 Ова зип -дуксери за жени е погоден за активности на отворено, патување, одмор, фестивалски костуми, спорт, секојдневно носење итн. Тоа е совршено за есен и пролет, а исто така е погоден за зима со подебел палто. Покрај тоа, тоа е исто така фантастичен подарок за вашата мајка или сопруга во роденден, празник, Божиќ и Ноќта на вештерките. Дами Худис користи висококвалитетна полиестерска мешавина од ткаенина, која е мека и дише, и ќе ви обезбеди удобност од прва класа; Удобните материјали и модерниот дизајн ја прават оваа кошула на пуловер погодна за повеќето форми на женско тело. Линијата за дишење суво; Не впивајте; Класификација на миење; Ironелезо на ниска температура, доколку е потребно, оставете мала грешка (обично 1 до 2 см) на големината заради различни методи на мерка, оставете малку боја различна заради различна дисплеј или светло опкружување. Ние нудиме креативна печатена облека и додатоци за да додадеме забавен и креативен начин на живот за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата