Храна потопла 3 тава Stainelss челична комерцијална храна пареа табела 2,3-инчи длабока, 1200W електрична countertop потопла на храна 6,34 кварта со кален стаклен штит за угостите?

Храна потопла 3 тава Stainelss челична комерцијална храна пареа табела 2,3-инчи длабока, 1200W електрична countertop потопла

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Овој потопла храна не само што ја загрева храната, туку и ја прилагодува температурата за да ја задржи храната топла, дозволувајќи им на вашите клиенти да уживаат во вкусна храна во секое време. Овој потопла храна не само што ја загрева храната, туку и ја прилагодува температурата за да ја задржи храната топла, дозволувајќи им на вашите клиенти да уживаат во вкусна храна во секое време. Ве молиме измијте ја тавата пред прво да ја користите.2*9,8* 2,3 инчи на производот Големина : 98*37*21.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата