Идеалиј Бејзбол Зелена Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

Идеалиј Бејзбол Зелена Врата Фиока Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујна Кабинет Облекување Маса

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

Апс. ГОЛЕМИНА : Рачки-1. 18х0, 82х0, 78 во/3х2, 1х2 см, Завртки-постојат две големини на располагање(1,1 ВО/1,37 ИНЧИ). МАТЕРИЈАЛ : стаклена површина и пластична основа,дајте му на вашиот дом или канцеларија добра декорација со уникатен принт. АПЛИКАЦИЈА : Одлично За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, расадник и така натаму. ИНСТАЛАЦИЈА : Лесен за инсталирање. Најдете ја позицијата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка , а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и затегнете го конецот до копчето. Бидете внимателни за време на работата. ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со нашите копчиња, ве молиме известете не и веднаш ќе ви ја вратиме куповната цена или ќе ви ја испратиме замената. Спецификации : Име : Рачки За Влечење Фиоки Дијаметар на рачки на фиоки-1.18", украсување на вашиот кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн.со уникатен дизајн. Карактеристика : искри и изгледа многу beautiful.It има магичен ефект во украсувањето. Оживејте го вашиот мебел и додадете елегантен карактер во вашиот дом. Лесен За Инсталирање : Пронајдете ја положбата каде што сакате да ја инсталирате на таблата и дупчете дупка , а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и навој цврсто до копчето. Нашата завртка е долга околу 2,6 см, ве молиме забележете ја дебелината на вашиот кабинет пред да ја нарачате. Бидете внимателни за време на работата. Пакетот вклучува : 4 Х долга завртка (1.1") 4 Х кратка завртка(1.37".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата