Идеалиј Симпатична Фиока За Мрзливи Врати Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујнски Кабинет Облекување Маса

Идеалиј Симпатична Фиока За Мрзливи Врати Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујнски Кабинет Облекување Маса

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Апс. Увезени. Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата