Идеи Гел Мушка Маска За Очи, Топла Или Ладна Терапија, Кадифен Грб, Виолетова

Идеи Гел Мушка Маска За Очи, Топла Или Ладна Терапија, Кадифен Грб, Виолетова

Достапно за вашата нарачка
DEN 233.60
Залиха:

МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : Ултра мека кадифена подлога со контури на гел-мониста до обликот на вашите очи. Користете флексибилен прилагодлив велкро ремен за прилагодено вклопување. ПОМАГА ВО СМИРУВАЊЕ и РЕЛАКСАЦИЈА : Брзо олеснување за главоболки, мигрена, притисок на синусите. Ги намалува отечените и подуени очи : совршена спа терапија за релаксација по долги часови работа и патување. Светло блокирање. РАЗНОВИДНА ТОПЛА ЛАДНА МАСКА : можете да ја загреете во микробранова печка дури 15 секунди, или да ја изладите во фрижидер или замрзнувач по желба. (Целосни упатства за пакување .). СМИРУВАЧКА БОЈА НА лаванда : Мерења на маска за Повеќекратна Употреба 8,5 инчи на 4,3 инчи. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ со влажна крпа. МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : Ултра мека кадифена подлога со контури на гел-мониста до обликот на вашите очи. Користете флексибилен прилагодлив велкро ремен за прилагодено вклопување. ПОМАГА ВО СМИРУВАЊЕ и РЕЛАКСАЦИЈА : Брзо олеснување за главоболки, мигрена, притисок на синусите. Ги намалува отечените и подуени очи : совршена спа терапија за релаксација по долги часови работа и патување. Светло блокирање. РАЗНОВИДНА ТОПЛА ЛАДНА МАСКА : можете да ја загреете во микробранова печка дури 15 секунди, или да ја изладите во фрижидер или замрзнувач по желба. (Целосни упатства за пакување .). СМИРУВАЧКА БОЈА НА лаванда : Мерења на маска за Повеќекратна Употреба 8,5 инчи на 4,3 инчи. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ со влажна крпа. Загрејте или Замрзнете гел мониста за спа третман во удобноста на вашиот дом. Меката подлога обезбедува удобно чувство кога ќе се притисне на кожата.Прилагодливите ремени овозможуваат совршено вклопување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата