ЈИДКМ Мал врат Реагенс Шише Реагенс Стаклено Шише 60мл - 1000мл Лабораториски Реагенс Шише

ЈИДКМ Мал врат Реагенс Шише Реагенс Стаклено Шише 60мл - 1000мл Лабораториски Реагенс Шише

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Име на производот : шише со реагенс. Материјал : високо боросиликатно стакло. Боја : Транспарентна или чиста. Апликација : Лабораторија или настава. Спецификација : 60мл 125мл 250мл 500мл 1000мл. Име на производот : шише со реагенс. Материјал : високо боросиликатно стакло. Боја : Транспарентна или чиста. Апликација : Лабораторија или настава. Спецификација : 60мл 125мл 250мл 500мл 1000мл. Име на производот : реагенс шишен материјал : висока боросиликатна стаклена боја : Транспарентна или чиста апликација : Лабораторија или настава спецификација : 60мл 125мл 250мл 500мл 1000млнотика : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете. Осигурајте се дека не ви пречи пред да конкурирате.2. Ве молиме дозволете разлики од 1-5мм поради рачно мерењедомашна Организација За Складирање Тегла За Складирање На Овошни Садови Дома.Цел : Складирање.

Кон својствата

60ml 125ml 250ml 500ml 1000ml :

Најдобри предлози во категоријата