ЈИДКМ Мала Големина Гроздобер Накит Кутија Хексаграм Прстен Кутија Ѓердан Чување Ковчег Накит Кутија Организатор Складирање

ЈИДКМ Мала Големина Гроздобер Накит Кутија Хексаграм Прстен Кутија Ѓердан Чување Ковчег Накит Кутија Организатор Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1788.80
Залиха:

Мала Големина Гроздобер Декорација. Стилски правоаголна форма, карактеристики класичен ретро цвет модел резби. Убава кутија за да биде одличен подарок или украсете го вашиот дом, канцеларија. Стилски облик, карактеристики класичен ретро цвет модел резби. Убав подарок за вашите најблиски за роденден, годишнина, Ден на Мајката, Божиќ, исто така совршена кутија за накит за да го ставите вашиот претходен накит. Мала Големина Гроздобер Декорација. Стилски правоаголна форма, карактеристики класичен ретро цвет модел резби. Убава кутија за да биде одличен подарок или украсете го вашиот дом, канцеларија. Стилски облик, карактеристики класичен ретро цвет модел резби. Убав подарок за вашите најблиски за роденден, годишнина, Ден на Мајката, Божиќ, исто така совршена кутија за накит за да го ставите вашиот претходен накит. Мала Големина Гроздобер Декорација.Стилски правоаголна форма, карактеристики класичен ретро цвет модел резби.Убава кутија за да биде одличен подарок или украсете го вашиот дом, канцеларија.Стилски облик, карактеристики класичен ретро цвет модел резби.Убав подарок за вашите најблиски за роденден, годишнина, Ден на Мајката, Божиќ, исто така совршена кутија за накит за да го ставите вашиот претходен накит.Спецификација : Материјал : цинк-легура : 5.5 x 5.5 x 2.5 cm Package вклучува : 1 Накит Кутии : 1.(Продаваат само главни производи, а не други производи) 2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.Потсетете : по добивањето на пакувањето, ве молиме внимателно проверете го пакувањето и производот. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби!Забелешки : отстапувањето на боите може да се разликува поради различните поставки на мониторот, ве молиме љубезно разберете.

Кон својствата

Material:
Zinc-alloy
Size:
5.5 x 5.5 x 2.5 cm
Package includes:
1 Jewelry Box:
Notes:
1.(Only sell main products, not other products):
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs!:
Notes:
The colors deviation might differ due to different monitor settings, please kindly understand. :

Најдобри предлози во категоријата