Јиду Сончев син синот за бебиња за туширање Покани Ретро Бохо момче Сонце Пополнете ги поканите 20 покани и коверти

Јиду Сончев син синот за бебиња за туширање Покани Ретро Бохо момче Сонце Пополнете ги поканите 20 покани и коверти

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Големина : 4 "x6". Добар квалитет : Овие покани се изработени од картон со добар квалитет. Печатењето е јасно и боите се меки. Добар квалитет на хартија, овие картички за покани можат лесно да одговараат на многу видови пенкала. Одличен дизајн : Картите за покана за шарени забави имаат прекрасен дизајн. Според различни теми, интересните елементи и фонтови се внимателно избрани за да ја направат оваа картичка за покана на забавата поинаква и совршен додаток на вашата партија. Пакет од 20 : Вклучува 20 покани со коверти. Секоја акции со картички за покана ќе се вклопи во вклучениот плик за појавување. Совршен за забави. Одлични партиски материјали : Оваа картичка за покана е лесна за употреба. Интересен изглед, импресивен. Тие прават одличен додаток на вашата забава. Одлични партиски материјали : Оваа картичка за покана е лесна за употреба. Интересен изглед, импресивен. Тие прават одличен додаток на вашата забава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата