Игли за врзување од не'рѓосувачки челик Lineco, пакет од 5 чисти LIN-870-887

Игли за врзување од не'рѓосувачки челик Lineco, пакет од 5 чисти LIN-870-887

Достапно за вашата нарачка
DEN 136.00
Залиха:

Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете. Квалитетни производи на одлични услуги е причината зошто сите од уметници до сопствени рамки до фотографи имаа доверба во своите уметнички дела со нашите производи повеќе од една деценија. Персонализирајте ги вашите уметнички дела и украсете го вашиот дом!. Игла за врзување на книгата Lineco. Малку тапа точка го намалува прицврстувањето. Лесен за ракување со должината. Големина за сместување на цврсти навои за книги. 5 пакет. Игла за врзување на книгата Lineco. Малку тапа точка го намалува прицврстувањето. Лесен за ракување со должината. Големина за сместување на цврсти навои за книги. 5 пакет. Lineco произведува архивски квалитетни кадрици, книги за книги, фотографии, складирање и прикажување на производи. Како уникатен бренд на универзитетски производи, цртаме на педесет години искуство за изработка и дистрибуирање на највисок квалитет на зачувување за музеи и архиви ширум светот. Во Lineco, ги продаваме нашите производи низ целиот свет на уметнички материјали и занаетчиски трговци на мало и дистрибутери, како и обликување и уметнички професионалци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата