Игли за замена на врвот на длето, игли за спуштање на челик од манган, игла за замена од 38 парчиња поставена за скала за игла - 7 инчи

Игли за замена на врвот на длето, игли за спуштање на челик од манган, игла за замена од 38 парчиња поставена за скала за игла

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Материјал : Висок челик од манган, дизајниран да издржи влијание. Големина : Ø1/8 '(3мм), должина 7' (180мм). Овие игли што се оддалечуваат се генерички. Иглите на скаларите можат да се применат и на скала за електрична игла и скала за игла. Ние секогаш стоиме зад нашите производи, услугата за клиенти е секогаш тука за да помогне. Материјал : Висок челик од манган, дизајниран да издржи влијание. Големина : Ø1/8 '(3мм), должина 7' (180мм). Овие игли што се оддалечуваат се генерички. Иглите на скаларите можат да се применат и на скала за електрична игла и скала за игла. Ние секогаш стоиме зад нашите производи, услугата за клиенти е секогаш тука за да помогне. Игли за замена на врвовите на длето за спецификации на скала за игла : Големина : 1/8 'Дија. Материјал X 7 '(Ø3x180mm) Материјал : Висок манган челичен пакет вклучува : 38 парчиња Овие игли се компатибилни со редовната скала за електрична игла и скала за игла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата